Już w najbliższą niedzielę (29 maja) o godzinie 19.00 na Scenie Gadzickiego rozpocznie się koncert najsławniejszego akordeonisty w Polsce – Marcina Wyrostka, który odwiedzi legnicki teatr w ramach programu „Modrzejewska – Dom Otwarty”. Bilety w cenie 60 złotych do nabycia w kasie teatru oraz on-line.

W związku ze zbliżającym się koncertem muzyk zaprosił legniczan do odwiedzenia legnickiego teatru w krótkim video opublikowanym na Facebooku Modrzejewskiej. Poniżej publikujemy treść nagrania.

„Cześć kochani. Witajcie. Z tej strony Marcin Wyrostek. Chciałem was bardzo serdecznie zaprosić na koncert do Teatru im. Modrzejewskiej w Legnicy, gdzie zagram koncert razem z moją grupą Coloriage. 29 maja o godzinie 19.00. Będzie Mateusz Adamczyk na skrzypcach, będzie Piotrek Zaufal na gitarze basowej, Krzysiu Nowakowski na instrumentach perkusyjnych oraz ja z moim akordeonem, więc na pewno w Legnicy zapanuje harmonia i mam nadzieję, że też dotrzecie do teatru i tam się spotkamy i tam razem muzycznie poszalejemy. Wszystkiego dobrego!”

Konrad Pruszyński