Redakcja Legnickiego Serwisu Teatralnego @KT zaprasza do współredagowania naszej teatralnej gazety internetowej. Od poniedziałku 12 maja uruchomiliśmy nowy dział serwisu: „Wasze recenzje i opinie”. Czekamy na nie. Nasz adres: gazeta©teatr.legnica.pl

Pisać można o wszystkim. O sztuce, którą się obejrzało, o teatrze, o nas – ludziach teatru – itp., czyli o wszystkim, co związane jest z działalnością Teatru Modrzejewskiej. Nie będziemy skracać, ani cenzurować nadesłanych listów. Warunek jest jeden – list musi być podpisany i wysłany z własnej skrzynki pocztowej. Drugi jest oczywisty, treść listu, recenzji, opinii nie może naruszać prawa. Innych ograniczeń nie ma.

Nie ukrywamy, że najbardziej oczekujemy na recenzje i opinie związane z przedstawieniami, które pokazujemy. Taki jest bowiem sens istnienia teatru, a jakość pokazywanych sztuk decyduje o jego prestiżu i marce. Nie będziemy obrażać się, ani – tym bardziej – eliminować najbardziej nawet krytycznych opinii. Mało tego! Najciekawsze będziemy nagradzać (m.in. po to potrzebny jest nam Wasz adres internetowy).

Nagrody przyznawać będziemy raz w miesiącu. Będą to upominki od Teatru Modrzejewskiej. Najciekawsze recenzje trafią także na główną stronę naszego serwisu. Zapraszamy na łamy.

Grzegorz Żurawiński, redaktor @KT-u