Zdecydowanie najlepszy Teatr w Polsce. Bardzo specjalne przedstawienie celebrujące 15. sezon w Chopin Theatre. Po spektaklach jubileuszowe przyjęcia z 23-osobowym zespołem Teatru z Legnicy – tak chicagowskie występy Teatru Modrzejewskiej reklamuje polonijne Polskie Radio Chicago 1030 AM na swoich stronach internetowych. Legniczanie zagrają trzy razy: 27,28 i 29 października.

Teatr Modrzejewskiej z Legnicy, jeden z najlepszych teatrow w Polsce, w Chicago! 23 polskich aktorów na pokładzie 40-stopowego okrętu na główej scenie Chopin Theatre. Fascynująca historia zazdrości, pasji, zawiedzionego zaufania i morderstwa w reżyserii Jacka Głomba. Teatr Modrzejewskiej dwa razy otrzymał prestiżową nagrodę Yorick Award dla Najlepszej Produkcji Szekspirowskiej w Polsce. Po każdym przedstawieniu spotkanie przy muzyce, aby uczcić 15 sezon w Chopin Theatre.

Zdecydowanie najlepszy Teatr w Polsce. Bardzo specjalne przedstawienie celebrujące 15. sezon w Chopin Theatre. Po spektaklach jubileuszowe przyjęcia z 23-osobowym zespołem Teatru z Legnicy – głosi baner reklamowy „Otella” zamieszczony na internetowej stronie polonijnej radiostacji.
(www.polskieradio.com)