Piątkowy wieczór 6 listopada i udział publiczności w performatywnym czytaniu "Zemsty" Aleksandra Fredry na legnickiej Scenie Gadzickiego będzie ostatnim żywym spotkaniem artystów Teatru Modrzejewskiej ze swoimi widzami w tym miesiącu. Teatr zwróci pieniądze za  bilety zakupione na planowane, ale odwołane spektakle. Szczegóły w komunikacie do widzów.


Szanowni Państwo;

w związku z sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniami Rządowego Zespołu Zarządzenia Kryzysowego, działalność publiczna Teatru, związana z organizacją spektakli, wydarzeń kulturalnych oraz zajęciami edukacyjnymi w ramach KGT i Przystanku Piekary, została zawieszona od 7 do 29 listopada  2020 r. Oznacza to odwołanie w tym okresie wszystkich spektakli z udziałem publiczności, wydarzeń kulturalnych oraz zajęć edukacyjnych.

Zgodnie z wytycznymi MKiDN możliwe jest m.in. przeprowadzenie prób oraz organizacja wydarzeń kulturalnych bez udziału publiczności. Teatr będzie prowadził intensywną  działalność online, m.in. zapraszając w tym okresie na dwie premiery online.  Działalność edukacyjną także przeniesiemy do sieci.

Od 7 do 29 listopada pracownicy Teatru w zdecydowanej większości będą pracować zdalnie, w formie dyżurów lub postojowego.

W sprawach związanych ze zwrotem biletów prosimy o kontakt z Kasą Teatru od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 16.00. Kwoty za bilety zakupione w internetowej sprzedaży zwracane są automatycznie.

Sekretariat Teatru będzie czynny od poniedziałku w godzinach 9.00 – 14.00. Bardzo prosimy Państwa o kontakt mailowy lub  telefoniczny: Sekretariat Teatru: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 76 72 33 500. Kasa Teatru: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 76 72 33 505

Teatr Modrzejewskiej w Legnicy