Z powodu przedłużających się obostrzeń związanych z pandemią jesteśmy zmuszeni, po raz kolejny, do przeniesienia eliminacji 66. OKR. Ponadto, na prośbę Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie, które jest głównym organizatorem konkursu, przyjmiemy w tym roku wyjątkowo uczestników z województwa dolnośląskiego - informuje Joanna Rostkowska, legnicka i dolnośląska koordynatorka konkursu.


Eliminacje wojewódzkie 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorski odbędą się 15-16 maja 2021r. (sobota, niedziela) o godz. 10.00 na Scenie Gadzickiego Teatru Modrzejewskiej w Legnicy. Wyjątkowo dla wszystkich będzie to pierwszy etap eliminacji, z pominięciem etapu miejskiego i rejonowego, które ze względu na przedłużającą się pandemię nie zostały przeprowadzone.

Uczestników z województwa dolnośląskiego zapraszamy do kontaktu z ośrodkami w regionie lub -  jeżeli takiego nie ma - bezpośrednio do koordynatora w Legnicy. Każdego dnia eliminacji zapraszamy uczestników na spotkanie z jurorami, po zakończeniu prezentacji w dniu 15 maja oraz po ogłoszeniu wyników w dniu 16 maja. Jednocześnie informujemy, że o ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informowali na www i Facebooku Teatru Modrzejewskiej.

Więcej informacji o konkursie w Legnicy: https://www.teatr.legnica.pl/edukacja/66-okr. Zapisy trwają do 28 kwietnia br. w ośrodkach regionalnych lub bezpośrednio u koordynatora dolnośląskiego, którym w bieżącym roku jest Joanna Rostkowska – pedagog teatru w Teatrze Modrzejewskiej w Legnicy, tel. 504 890 477, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (preferowany).

Grzegorz Żurawiński