Nie spełniły się nadzieje i oczekiwania ludzi legnickiego teatru na powrót na scenę wraz z publicznością na widowni nawet w ograniczonej liczbie, jak miało to miejsce jeszcze na początku listopada ub. roku. Przez najbliższe dwa tygodnie nowe propozycje zespołu Modrzejewskiej transmitowane będą ze Sceny Gadzickiego na platformie wirtualnamodrzejewska.pl. Komunikat poniżej.


Szanowni Państwo. Drodzy Widzowie,

w związku z sytuacją epidemiologiczną działalność publiczna  Teatru, związana z organizacją spektakli i wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności oraz zajęcia edukacyjne w ramach Klubu Gońca Teatralnego i Przystanku Piekary zostają nadal zawieszone do 14 lutego 2021 r.

Zgodnie z prawem możliwe jest prowadzenie prób oraz organizacja wydarzeń kulturalnych bez udziału publiczności. Teatr będzie prowadził więc intensywną  działalność online, m.in. organizując wydarzenia live. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie www.teatr.legnica.pl .  Działalność edukacyjną także kontynuować będziemy w sieci.

Sekretariat Teatru będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Sugerujemy Państwu kontakt mailowy lub  telefoniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 76 72 33 500.

Teatr Modrzejewskiej w Legnicy