W styczniowych planach legnickiego teatru są jeszcze dwie premiery: trzeci odcinek serialu Magdy Drab "5.0" w reżyserii Piotra Ratajczaka (23 stycznia) oraz dramatyzowane czytanie "Chorego z urojenia" Moliera w reżyserii Łukasza Kosa (30 stycznia). Mimo że oba te wydarzenia odbędą się na żywo na Scenie Gadzickiego to obejrzeć je będzie można jedynie podczas transmisji na platformie wirtualnamodrzejewska.pl. Publiczność nie wróci do teatru przed 31 stycznia. Powody wyjaśnia komunikat.


Szanowni Państwo. Drodzy Widzowie,

w związku z sytuacją epidemiologiczną działalność publiczna  Teatru, związana z organizacją spektakli i wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności oraz zajęcia edukacyjne w ramach Klubu Gońca Teatralnego i Przystanku Piekary zostają nadal zawieszone do 31 stycznia 2021 r.

Zgodnie z prawem możliwe jest prowadzenie prób oraz organizacja wydarzeń kulturalnych bez udziału publiczności. Teatr będzie prowadził więc intensywną  działalność online, m.in. organizując wydarzenia live. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie www.teatr.legnica.pl .  Działalność edukacyjną także kontynuować będziemy w sieci.

Sekretariat Teatru będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Sugerujemy Państwu kontakt mailowy lub  telefoniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 76 72 33 500.

Teatr Modrzejewskiej w Legnicy