Do 17 stycznia przedłużony został okres znaczącego ograniczenia w publicznej działalności legnickiego Teatru Modrzejewskiej. Dostępne publiczności wydarzenia będą prowadzone wyłącznie online. Takim będzie np. zaplanowana na 9 stycznia premiera drugiego odcinka serialu "5.0" Magdy Drab w reżyserii Piotra Ratajczaka dostępna na platformie wirtualnamodrzejewska.pl. Szczegóły w komunikacie.


Szanowni Państwo. Drodzy Widzowie,

w związku z sytuacją epidemiologiczną i rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. (Dziennik Ustaw, poz. 2316)  działalność publiczna  Teatru, związana z organizacją spektakli i wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności oraz zajęcia edukacyjne w ramach Klubu Gońca Teatralnego i Przystanku Piekary, zostaje nadal zawieszona do 17 stycznia 2021 r.

Zgodnie z prawem możliwe jest prowadzenie prób oraz organizacja wydarzeń kulturalnych bez udziału publiczności. Teatr będzie prowadził więc intensywną  działalność online, m.in. organizując wydarzenia live. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie www.teatr.legnica.pl. Działalność edukacyjną także kontynuować będziemy w sieci.

Sekretariat Teatru będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Sugerujemy Państwu kontakt mailowy lub  telefoniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 76 72 33 500.

Teatr Modrzejewskiej w Legnicy