Obostrzenia sanitarne i rządowe decyzje zmusiły legnicki Teatr Modrzejewskiej do przedłużenia zawieszenia działalności z udziałem publiczności, a także zajęć o charakterze edukacyjnym. Szczegóły w komunikacie opublikowanym w poniedziałek 30 listopada.


Szanowni Państwo. Drodzy Widzowie,

w związku z sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniem Rządowego Zespołu Zarządzenia Kryzysowego,  działalność publiczna  Teatru, związana z organizacją spektakli i wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności oraz zajęcia edukacyjne w ramach Klubu Gońca Teatralnego i Przystanku Piekary zostaje nadal zawieszona do 27 grudnia 2020 r.

Zgodnie z prawem możliwe jest m.in. przeprowadzenie prób oraz organizacja wydarzeń kulturalnych bez udziału publiczności. Teatr będzie prowadził więc intensywną  działalność online, m.in. organizując wydarzenia live. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie www.teatr.legnica.pl. Działalność edukacyjną także kontynuować będziemy w sieci.

Sekretariat Teatru będzie czynny od poniedziałku w godzinach 9.00 – 14.00. Bardzo prosimy Państwa o kontakt mailowy lub  telefoniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 76 72 33 500.

Teatr Modrzejewskiej w Legnicy