Radio Wrocław Kultura DAB+ Teatr, Muzyka - wtorek od 16:00 (powtórka w środę o 8:00). Prowadzi Grzegorz Chojnowski, a w programie między innymi rozmowa z dyrektorem Modrzejewskiej Jackiem Głombem.

16:15/ Przed premierą we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. W kwietniu 'Kolejność fal' w reżyserii Darii Kopiec. Sztuka Filipa Zawady.  

17:00/ Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu. Wkrótce prapremiera spektaklu ' Niewyczerpany żart' wg powieści Davida Fostera Wallace'a. Bardzo ambitnie! Adaptacja i reżyseria Krzysztof Popiołek.

18:00/ Jacek Głomb, dyrektor Teatru Modrzejewskiej w Legnicy. Jak zapowiada, z dobrymi wieściami!

18:45/ Na końcu języka - porady językowe prof. Anny Dąbrowskiej i red. Marka Waligóry.

19:00/ Ściana dźwięku Jerzego Węgrzyna.

21:00/ Wieczór z Kulturą - magazyn spraw kulturalnych. Paweł Hendrich, szef festiwalu Musica Polonica Nova z hasłem tegorocznej edycji 'POPKULTURA/subkultura'. I festiwalowym repertuarem.

Przypominamy o kontakcie z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do usłyszenia w odbiornikach z systemem DAB+, w aplikacjach mobilnych i na www.radiowroclawkultura.pl 

(Grzegorz Chojnowski, „Premiery we Współczesnym i Wałbrzychu, dobre wieści z Legnicy, Musica Polonica Nova (WTOREK w RWK)”, https://www.radiowroclaw.pl/, 25.03.2024)