Od 10 listopada 2023 roku na platformie player.pl oglądać można trzecią, siedmioodcinkową serię „Skazanej” z udziałem legnickiej aktorki Joanny Gonschorek. W miniony czwartek w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się konferencja prasowa promująca serial. Wydarzenie relacjonuje TVN.

W czwartek w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe z aktorami i twórcami serialu "Skazana". W wydarzeniu wzięli udział, m.in. Agata Kulesza. Ola Adamska, Marta Malikowska, Adam Woronowicz, Konrad Eleryk, Leszek Lichota, Marta Ścisłowicz, Jacek Beler, Kinga Jasik i Joanna Gonschorek. Porozmawialiśmy z nimi o tym, co przyniesie 3. sezon i jak wyglądała praca na planie przy tej produkcji.

Skazana 3 - co się wydarzy w tym sezonie?

Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec.

W tym samym czasie na więziennym oddziale matki i dziecka Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele Mikiego pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka.

W końcu Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a Hania będzie bezpieczna. Nie wierzy w to Serafin, który na własną rękę szuka zemsty.

Materiały video do obejrzenia – TUTAJ.

(TVN, „Skazana 3: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobacz relację!”, https://tvn.pl/, 10.11.2023)