Zespół legnickiego oddziału Szkoły Policealnej Pascal zaprasza wszystkich mieszkańców regionu do wzięcia udziału w konkursie talentów. Zarówno wiek uczestników, jak i forma prezentowanego talentu jest dowolna. To konkurs dla wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować światu skrywane dotąd pasje i umiejętności.

Zasady uczestnictwa w wyzwaniu są niezwykle proste. Wystarczy nagrać maksymalnie trzydziestosekundowy filmik, prezentujący wybraną umiejętność, i w dowolnym formacie przesłać go do organizatora konkursu. W dalszym etapie prezentacja zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły Pascal i odbędzie się głosowanie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: laptop (1. miejsce), telefon (2. miejsce), kamerka sportowa (3. miejsce), słuchawki bluetooth (4. miejsce) oraz powerbank  (5. miejsce).

Zgłoszenia wystartowały w poniedziałek 24 lipca, a zakończą się we wtorek 15 sierpnia.

- Konkurs Talentów Pascal Talent Show to nie tylko doskonała okazja do wykazania swojego talentu, ale również szansa na zaprezentowanie go przed szerszą publicznością. Może to być początek Twojej artystycznej kariery lub dodatkowy zastrzyk energii dla już rozwijającego się talentu. Poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach, zdobądź nowe doświadczenia i podziwiaj talenty innych – zapowiadają organizatorzy konkursu.

Konrad Pruszyński