Jeszcze tylko przez trzy dni można wziąć udział w internetowych aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej ocenie, to najsympatyczniejsza z nich: spacer w towarzystwie aktora Teatru Modrzejewskiej w Legnicy Pawła Palcata i jego psich przyjaciół, Mani i Korala. Aktualna cena: 570 zł. Kto da więcej? Pyta Piotr Kanikowski.

Do wylicytowania wyjątkowy spacer w towarzystwie Pawła Palcata, Manii i Korala. Paweł Palcat, aktor teatralny, filmowy, reżyser. Związany z Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, współtwórca teatru offowego Zakład Krawiecki, wykładowca wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, laureat wielu branżowych nagród. Mania, aktorka, influencerka, przyjaciółka Pawła. Mania i Koral są bohaterami fanpage’a Porady i Przygody Mani oraz Korala.

Spacer w tym towarzystwie będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla miłośników Teatru czy zwierzolubów, ale dzięki pozytywnemu nastawieniu do świata i ludzi Pawła i jego towarzyszy może stać się niezwykłą przygodą. Na zwycięzcę/zwyciężczynię licytacji czeka jeszcze teatralny zestaw VIP z biletem na wybrany spektakl, a cały dochód wesprze 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytujcie TUTAJ.

Inne legnickie aukcje WOŚP: znajdźcie coś dla siebie.

(Piotr Kanikowski, „Paweł Palcat, Mania i Koral do kupienia”, https://tulegnica.pl/, 10.02.2023)