Zbliża się kolejny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Główne wydarzenia akcji zaplanowane są na 29 stycznia, ale już dziś na koncie WOŚP znalazło się ponad dziesięć milionów złotych, a to między innymi za sprawą tradycyjnych, orkiestrowych licytacji. Co na tę okazję przygotowały osoby związane z Teatrem Modrzejewskiej?

Do wylicytowania wyjątkowy spacer w towarzystwie Pawła Palcata, Manii i Korala.

Paweł Palcat, aktor teatralny, filmowy, reżyser. Związany z Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, współtwórca teatru offowego Zakład Krawiecki, wykładowca wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, laureat wielu branżowych nagród.

Mania, aktorka, influencerka, przyjaciółka Pawła. Mania i Koral są bohaterami fanpage’a Porady i Przygody Mani oraz Korala.

Spacer w tym towarzystwie będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla miłośników Teatru czy zwierzolubów, ale dzięki pozytywnemu nastawieniu do świata i ludzi Pawła i jego towarzyszy może stać się niezwykłą przygodą. Na zwycięzcę/zwyciężczynię licytacji czeka jeszcze teatralny zestaw VIP z biletem na wybrany spektakl, a cały dochód wesprze 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

A o dodatkowej niespodziance poinformuje wkrótce sam Paweł.

Link do licytacji. Aktualna kwota – 330 zł (stan na 13 stycznia 2023 godz. 18.00.