13, 14 i 15 stycznia w teatralnej kawiarni Art Cafe Modjeska Paweł Palcat przypomni swój głośny monodram sprzed 12 lat “Roxxy2Hot”. Zapowiada Piotr Kanikowski.

W brawurowym spektaklu dla dorosłych będziemy świadkami spowiedzi gwiazdeczki porno, nadto gorącej Roxxy, która pragnie zostać wielką gwiazdą kina, a doświadcza wyłącznie upokorzeń. W zabawnej i rozrywkowej formie, w atrakcyjnej oprawie scenograficznej i muzycznej (liczne cytaty ze światowych hitów) spektakl demaskuje świat showbiznesu, którego celebrytami są postaci znane z tego, że… są znane, a kariery robi się przez łóżko lub szybkie numerki w toalecie. „Wiedza, kto kogo będzie bzykał, to w tym biznesie jest podstawa”.

Magda Piekarska, Gazeta Wyborcza Wrocław: “Rozkołysany krok, uwodzicielski głos, seksowny taniec – nawet bez praktyki w klubie go-go można uznać, że gdyby Paweł Palcat chciał zrobić karierę jako drag queen, wykosiłby konkurencję. W jego bohaterce publiczność zakochuje się od pierwszego wejrzenia i właśnie to oczarowanie utrzymuje Roxxy na linie wyznaczającej granicę dobrego smaku, po której balansuje, opowiadając o swoich erotycznych przygodach”.

Paweł Palcat, Szymon Turkiewicz “Roxxy2Hot”, 13, 14 i 15 stycznia godz. 19, Art Cafe Modjeska; bilety (40 zł) dostępne online oraz w kasie Teatru Modrzejewskiej w Legnicy. Uwaga! Spektakl tylko dla widzów dorosłych!

(Piotr Kanikowski, Gorący początek roku w teatrze – wraca Roxxy2Hot”, https://24legnica.pl/, 29.12.2022)