Są jeszcze bilety na sobotnie i niedzielne spektakle sztuki „Rok na ziemi. Cztery pory roku”, adresowanej do najmłodszych widzów Teatru Modrzejewskiej. Zapowiada Lilla Sadowska.

W widowisku "Rok na ziemi. Cztery pory roku" wszystko jest inne od tego, czego doświadczali wcześniej widzowie Modrzejewskiej. „Rok na ziemi. Cztery pory roku” to uniwersalna, oddziałująca na wszystkie zmysły opowieść o zmieniających się porach roku i powracającym cyklu życia. Widzowie siedzą w środku sceny, której rzeczywistość otacza ich barwami i dźwiękami, nie przytłaczając, lecz ożywiając wyobraźnię i wciągając do wspólnej zabawy. Twórcy z wielkim wyczuciem wyczarowują przed publicznością atrakcyjny świat przedmiotów, magicznych efektów wizualnych i granych na żywo dźwięków, które mogą naśladować zarówno krople deszczu, jak i brazylijską sambę.

„Rok na ziemi. Cztery pory roku” wyreżyserowała Joanna Gonschorek, scenografia: Szymon Antoniak, muzyka: Andrzej Janiga, animacje: Bartosz Bulanda, tekst piosenki: Zuza Motorniuk. Wystąpią: Magda Biegańska, Aleksandra Listwan, Zuza Motorniuk, Magda Skiba, Bartosz Bulanda i Mateusz Krzyk. Muzyka na żywo: Amadeusz Naczyński i Andrzej Janiga.

Bilety: 20 zł dziecko, 25 zł dorosły.

(Lilla Sadowska, „Teatr Modrzejewskiej zaprasza na bajkę Rok na ziemi”, https://kulturalia.lca.pl/, 28.04.2022)