Już 20 kwietnia o godzinie 18.00 Stowarzyszenie Teatr Niezbędnie Potrzebny zaprasza na drugie z serii spotkań „Teatr, jakiego nie znasz”. Bohaterem pierwszej rozmowy cyklu był dyrektor Modrzejewskiej Jacek Głomb. Tym razem organizatorzy wydarzenia do dyskusji zaproszą Joannę Rostkowską. Wstęp wolny!

„W każdą trzecią środę miesiąca w Art Cafe Modjeska spotykamy się z osobami związanymi z Teatrem, by przybliżyć widzom ich pracę, ukrytą często za kulisami. Próbujemy także odsłonić tę bardziej prywatną twarz naszych gości, pytamy co robią, gdy w teatrze ucichną już brawa i opadnie kurtyna.

Tym razem o edukacji teatralnej, Klubie Gońca Teatralnego, Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim porozmawiamy z Joanną Rostkowską, która na ten temat wie po prostu wszystko.

W trakcie spotkania swój monodram „Halina” zaprezentuje także ubiegłoroczna laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii Monodram, Aleksandra Chodor, uczestniczka zajęć Klubu Gońca Teatralnego od kilku już lat” – zapowiadają organizatorzy.

Relacja z pierwszego spotkania z cyklu dostępna jest w @kt.

Konrad Pruszyński